Znate li koliko je PSŽ odigrao pasova u poslednjih deset minuta na Nou Kampu?

četvrtak 09.03.2017.
16:17

Podatak za rubriku "Verovali ili ne".

Beta/AP Photo/Emilio Morenatti

Fudbalski zavod za statistiku 'Opta' lansirao je u etar informaciju da su 'Sveci' od kako su krenuli sa centra polse četvrtog gola Barselone do poslednjeg sudijskog zvižduka razmenili ukupno ČETIRI uspešna pasa.

Od toga samo samo jedan nije bio povratna lopta sa centra nakon primljenog gola!

Sve ostalo je bilo "duvanje" lopte što dalje od svog gola i prepuštanje poseda rivalu.

Ovaj podatak najslikovitije ukazuje u kakvoj su panici bili Parižani u finišu revanša 1/8 finala Lige šampiona i koliko im je voda ušla u uši.

Istina je da Katalonci imali vetar u leđa od strane "ljudi u crnom", ali to je samo "nakalemljeno" na očajno izadnje 'Svetaca' na 'Nou Kampu'. Primera radi, Adrijen Rabio i Marko Verati, koji su na 'Parku Prinčeva' odigrali maestralno i zajedno sa Blezom Matuidijem pojeli vezni red Barse, su sinoć toliko grešili u pasovima i "prodali" toliko lopti na svojoj polovini da bi bilo neumesno da Parižani kukaju na sudije pored toliko brljotina u sopstevenim redovima.

20 Komentara

LuckyStrike
Friday, 10.03.2017
14:25

yato sto im je usla voda u usi jos u 3 minutu meca...

Povratak_Otpisanih
Thursday, 09.03.2017
21:47
Gaucho10
19:27

Prvo su pricali da mecemo proci.Sad pricaju o 2 penala a niko ne prica o 4 data gola pored ta dva.Niko ne prica sto jedan PSG nije znao gde je u prvom poluvremenu.nBilo kako god, Barsa je uradila nesto izvam nemoguceg i to je cinjenica.

fafasfaasf
17:21

Da budemo realni ni jedni ni drugi nisu zasluzili prolaz,Barselona je bila ocajna u 1 utakmici Psz u drugoj,Barsa prosla pomocu 2 izmisljena penala,obe ekipe nisu zasluzile prolaz jedni zbog sudija,a ovi drugi zbog kukavicluka.

Vladan Rajcic-Koja
17:29

Oces da kazes da nad Neymarom nije bio penal... ? Pa vi ljudi niste realni uopste.. I kod drugog penala Suarez u punom naletu uhvacen rukom i sapleten..

djomla1990CFC
18:01

Uhvacen rukom i sapleten?Koju dioptriju ti nosis?Ili bi mozda da ti ja prepisem koja bi ti trebala???

Don Andres
17:55

ma pusti djecu. sta oni znaju. ono nad nejmarom ne moze biti cistiji penal. nad suarezom je donekle diskutabilno, ali markinjos ni u jednom trenutku nije gledao gdje je lopta vec se bazirao na suareza. ne znaju djeca jer nikada nisu igrala fudbala kako je to kad si u punom trku a neko te zakaci po nozi makar to bilo i minimalno. markinjos ga je cak na momenat povukao i za rame.

17:53

a kad krene da dribla onda oduva 3-4 igraca u duelu a sinoc kad je video da ne moze do lopte onda pao od malog kontakta

Di Magia
17:51

Sutiranje Markinjosa od strane Nejmara, na desetine simuliranja Suareza i Nejmara u kaznenom prostoru, ruka Maskerana, prekrsaj Pikea, poluvreme 4 min , drugo 5 minuta, faul nad Di Marijom bez obzira sto mu je lopta otisla...Faul je faul...Sad ce neko reci pa nije bio u sansi za gol...Sta znaci dozvolje o je udariti igraca bez lopte...To je bilo u 16 m i to je penal... Svaka cast na prolazu...Budite realni... Imali ste mnogo pomoci od sudije...Niko vam ne osporava ovaj uspeh... Samo budite realni...

fafasfaasf
17:46

Kakav bre nalet,covek od 85 kg pao kao da ga je vetar oduvao,o cemu pricas ti? A reci mi za 2 penala Psz-a Pikeovo igranje rukom i Maskeranov ocigledan start nad Di Marijom za penal?

Breaking Bad
17:46

Nad Nejmarom možda i jest, ali ako je penal ono nad Suarezom, onda treba suditi po 8-9 penala po meču.