Znate li koliko je lopti dobio Suarez od Mesija i veznog reda u ''El klasiku''?!

ponedeljak 05.12.2016.
15:38

Podatak za verovali ili ne.

Beta/AP Photo/Francisco Seco

Fudbaleri Barselone i Real Madrida remizirali su rezultatom 1:1 u poslednjem ''El klasiku'' na Kamp nou.

Barselona je povela golom Luisa Suareza posle prekida i asistencije Nejmara, a izjednačio je Serhio Ramos u samom finišu meča.

Ipak, jedna neverovatna činjenica sa ove utakmice jeste da Luis Suarez nije primio nijedno dodavanje od veznog reda i Lea Mesija u svih 90 minuta ovog susreta.

Onda ni ne čudi zašto Barsa nije bila opasna iz igre kao što ume da bude, jer su Serhio Ramos i Varan odradili zaista veliki posao u odbrani, kao i Luka Modrić u veznom redu.

Suarez

23 Komentara

Ulquiorra Cifer
Tuesday, 06.12.2016
19:11

Modrić sveprisutni je kriv za sve, je l' ima neko podatak koliko je lopti isekao ?!

HHadzimontagic
Monday, 05.12.2016
21:27

Mesi se setao na terenu, isto se setao u prvo poluvrijeme protiv Sevilje. Mesi je igrao El Clasico kao da mu je neko zaprijetio da ce mu familiju ubiti.

Bidza i Tridza
17:43

Navikli smo da gledamo mnogo bolji el klasiko...

Red Demon
17:38

Zna Real od koga opasnost najveca vreba.

Raúl González
17:36

A vi mu dali ocenu 7.5 posle utakmice, a on jedan pas nije primio. Koliko god da je njihova krivica takođe je i njegova, jer on kao napadač treba da se otvori da bi dobio loptu.

Boixos_Nois
17:26

Pa kad je Modrić presjekao gotov svaku loptu upućenu njemu xD

17:23

Mene zanima samo jedna stvar na osnovu cega Mesi i Neimar izvode slobodne udarce konstantno u Barsi pre Suareza kad je on tehnicki bolji izvodjac od ove dvojice.

Red Demon
17:39

Uh , kad se setim kako je izvodio u Liverpulu kad je i veliki Dzerard morao da se sklanja.

Don Andres
18:07

messi je igrac sa najvise golova iz slobodnih udaraca u 2016. dovoljno?

Sportske 4 Barbilona
16:40

Cim Mesi naidje na malo organizovaniju odbranu njega nema nigde stara prica :D Suarez je bio najgori igrac na terenu,onaj gol iz ofsajda ne racunam :D

Boixos_Nois
17:29

Da nisi pomješao Messija sa Ronaldom? :) A Real je imao organizovaniju odbranu kada je Murinjo bio u Realu pa je Messi bez obzira na to redovno terorisao Real :)

20:41

Nisam znam dobro sta pricam :D,Ronaldo 16 golova Messi 21,Ronaldo od 2009 u Spaniji,Messi od 2006 :D