Žile sve češće dobija minute - Benfika gubila 3:0, pa stigla Boavištu!

subota 14.01.2017.
19:04

Andrija Živković je konačno zaigrao i u portugalskom šampionatu, ali njegov tim danas nije uspeo da slavi protiv Boavište.

screenshot: Streamable.com

Popularni Žile je danas igrao za Benfiku u portugalskom šampionatu, po prvi put je dobio pravu šansu, igrao oko pola sata, ali njegova ekipa nije uspela da savlada Boavištu.

Gosti su vodili sa veoma ubedljivih 3:0 iz tri udarca u gol u prvih 25 minuta igre. Medeiroš, De Lima i Šembri su postigli golove, a do kraja prvog poluvremena Benfika je uspela da smanji rezultat preko Mitroglua.

Jonas iz penala uspeva na startu drugog dela da smanji na 2:3, Benfika je sve više napadala, i treći gol je visio u vazduhu.

U 66. minutu Andrija Živković ulazi sa klupe, a samo dva minuta kasnije Espinjo postiže autogol za izjednačenje, 3:3.

Ipak, domaći do kraja nisu uspeli da dođu do pobede, iako su imali dovoljno vremena za to, pa Porto ima šansu da smanji zaostatak u meču protiv Moreirenšea.