četvrtak 03.08.2017.
09:27

Još jedan zanimljiv meč za kraj američke turneje.

EPA/TANNEN MAURY

Fudbaleri Real Madrida pobedili su najbolju selekciju MLS lige nakon boljeg izvođenja penala rezultatom 5:3, a posle regularnih 90 minuta bilo je 1:1.

Zinedin Zidan je na teren izveo kombinovani sastav, naravno, bez Ronalda koji je dobio produženi odmor zbog Kupa konfederacija.

Real je poveo u 59. minutu golom Borhe Majorala, a konačnih 1:1 postavio je Dvajer pet minuta pre kraja.

U penal seriji, već u prvom krugu, sin Zinedina Zidana, Luka, koji je u igru ušao u 72. minutu, odbranio je udarac Dvajera.

Nakon toga, za Real su svi bili precizni, redom Benzema, Bejl, Kovačić i Marselo, dok je još jedan promašaj Dos Santosa bio dovoljan za Realovu pobedu od 5:3.

Treba istaći da je selekciju MLS lige predvodio naš Veljko Paunović, dok je kapiten bio srpski zet Bastijan Švajnštajger, a pored njega od poznatih imena tu su bili Kaka, David Vilja, Đovani Dos Santos, Tim Hauard, Sebastijan Đovinko.

10 Komentara

Los Vikingos
Thursday, 03.08.2017
15:30

Vec se vidi napredak kod mnogih igraca, a najvise mi je drago zbog Majorala, sinoc je pokazao da je daleko spremniji od Benzeme koji je usao u drugo poluvreme i odmah promasio zicer. Hakimi je odigrao dobro, mislim da Zidan treba njega da uvrsti u tim kao rezervni bek, mnogo slicnosti ima sa Carvajalom, brz, trudi se, konstantno ide u napad, a i u defanzivi je solidan. Valjeho je skinuo dosta lopti, vidi se da zna da obavlja svoj posao kako treba. Ali najvise je pokidao Llorente, decko je lud, ima ga svuda, u nekim situacijama nesiguran ali sve se to da popraviti kako utakmice budu odmicale. Kovacica ne vredi komentarisati, koliko je samo jak i brz sa loptom... Sebaljos je bio solidan, namestio je gol. Theo takodje solidan. Nije bilo puno minuta za ove momke ali verujem da ce svi dobiti sansu da se pokazu.

MSSZRMK
13:27

Malo jednostrana utakmica,ali mogli smo videti nekoliko majstorija od Vilje,Kake.Bejl je ocajan.

Breaking Bad
13:42

Kako su odigrali Sebaljos, Valjeho, Hakimi?

22:44
MSSZRMK
14:25

Sebaljos je bio odlican,upisao je lepu asisenciju za Majorala.Valjeho pocistio dosta lopti kao i Ljorente.Hakimi je trcao kao lud,samo je malo nesiguran,ipak je mlad.

Axwell ciganin
11:14

Gde je Paunovic i sta se desava sa njim? Nakon onog Svetskog prvenstva sam ocekivao neke velike stvari od njega. Mogu reci da od tad nisam cuo bas nista o njemu...

Radovan Filipovic
14:26

Zna se dobro gde je Paun..otišao tamo gde normalan, ozbiljan trener može isto tako ozbiljno da radi. U Americi fudbal jako popularan, ozbiljan novac se ulaže..

Don Carlo
09:44

da nije neko gledao meč ? kako je igrao Real ?

MSSZRMK
14:24

Gledao sam ja.Bejl je bio jako los po navici.Acraf,Sebaljos,Ljorente,Kovacic bili dobri.Teo malo nezapazen.Navas je odbranio jednu 100%-tnu sansu Vilji.Kasno su stavili utakmicu,ali uspeo sam ispratiti sve osim penala.