"Žetva" crvenih kartona u Vinkovcima

Autor: Boban Filipović
subota 10.12.2016.
18:53

Na utakmici hrvatskog šampionata između Cibalije i splitskog Hajduka, čak četvorica fudbalera su morala vani pre vremena.

'Bili' su odneli tri boda iz Slavonije posle preokreta do kog su došli golovima u sudijskoj nadoknadi, meč je zaršen reultatom 1:2.

Vinkovčani su poveli sredinom prvog poluvremena preko Edija Base, imali prednost do 91. minuta, ali ipak ostali praznh šaka.

Razlog je što su poslednjih poslednjih 15 minuta regularnog toka meča ostali sa dva igrača manje, pošto su Simunac i Filipović zaradii po dv ažuta kartona.

Pot takvim okolnostima Mađar Marko Futaks je postigao dva gola za Hajduk u sudijskoj nadokandi, a do poslednjeg sudijskoj zvužuka još dovjica igrača su 'pocrvenela', Čuljak iz Cibalije i Džeferson iz Hajduka.

Pogledajte opštu zbrku iz samog finiša ove utakmice.