utorak 06.09.2016.
23:51

Reprezentativcu Gabona "Delije" i dalje ne mogu da oproste crveni karton iz revanša sa Ludogorecom, ali ako u "večitom derbiju" izvede nešto kao večeras protiv Kameruna mogao bi da postane ljubimac "severa".

crvenazvezdafk.com

Reprezentacije Kameruna i Gabona odigrale su u utorak prijateljsku utakmicu a pobedu su slavili fudbaleri Kameruna koji su u sudijskoj nadoknadi stigli do pobedonosnog gola.

Kamerun je slavio sa 2:1 (0:0) ali će ovdašnje ljubitelje fudbala više zanimati podatak da je jedini gol za Gabon bio delo prvotimca Crvene zvezde Gelora Kange.

Zvezdin internacionalac koji je ovog leta stigao na "Marakanu" iz Rostova postigao je sjajan gol iz slobodnog udarca i doneo izjednačenje svom nacionalnom timu.

Da Edgar Sali nije pogodio u 92. minutu pisalo bi se da je Gelor Kanga postavio konačan rezultat ali poraz Gabona ne menja činjenicu da je Zvezdin fudbaler postigao fantastičan gol.

U prilogu je skraćeni snimak pomenute utakmice, a pogodak Gelora Kange pogledajte od sedmog minuta.