subota 02.05.2015.
14:31

Legendarni Ronaldinjo Gaučo pokazao je ga osim magije koje poseduje u nogama ništa drugo ne deli od drugih igrača. Prvotimac Keretaa "požuteo" je u duelu sa Morelijom zbog evidentnog pokušaja simuliranja.

clubqueretaro.com

Fudbaleri Keretaa upisali su sedmi ovosezonski trijumf u okviru 16. kola meksičke prve lige pošto su u subotu slavili na gostovanju Moreliji.

Ekipa za koju nastupa nekada najbolji fudbaler na svetu Ronaldinjo Gaučo slavila je rezultatom 1:2 (0:0) a upravo je "mađioničar" načeo protivnika golom iz penala.

Protivnik je uzvratio istom merom i na isti način četiri minuta nakon Ronaldinjovog gola ali je trijumf Keterau doneo Emanuel Alehandro Vilja pogotkom u 84. minutu.

Sve navedeno brzo će pasti u zaborav ali će postupak Ronaldinja Gauča u poslednjem minutu utakmice vredan pomena jer se ne viđa tako često.

Prilikom driblinga na sredini terena Ronaldinjo je "skočio u bazen" a sudija je primetio "prevaru" pa je Brazilcu pokazao žuti karton zbog simuliranja.

Kao što rekosmo, zadnje vreme je došlo kada i ovakvi majstori padnu u iskušenje da simuliraju prekršaj.