subota 09.04.2016.
20:25

Očigledno, umor je stigao fudbalere Volfsburga posle velike pobede nad Real Madridom u četvrtfinalu Lige šampiona.

Beta/AP Photo/Michael Sohn

U poslednjoj večerašnjoj utakmici 29. kola Bundeslige, ekipa Volfsburga je na svom terenu igrala nerešeno, 1:1, sa sve boljim Majncom.

''Vukovi'', koji su u prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona savladali Real sa 2:0 i napravili ogromnu zalihu pred revanš u Madridu, večeras nisu uspeli da ponove takvu partiju.

Doduše, posle prvog poluvremena bez pogodaka, Andre Šurle je u 52. minutu meča doveo domaći tim u vođstvo, ali Volfsburg tu prednost nije uspeo dugo da zadrži.

Samo četrnaest minuta kasnije, usledio je odgovor ekipe Majnca preko Samperija, koji je sjajno reagovao na centaršut Bela, savladao Kastelsa i postavio konačnih 1:1.