16:55

Roma uspela da odnese bodove sa Sicilije, Inter na kraju može da bude zadovoljan bodom na "Marasiju".

BETA/AP Photo/Alessandro Fucarini

Na Siciliji priča je bila gotova za pola sata. Pravi "blickrig" Rome.

Prvo su Florenci i Pjanić promešali odbranu Palerma, Bosanac je prebacio Sorentina, 1:0.

Posle je Florenci kome se odbila lopta nakon 15 minuta duplirao vođstvo, da bi Žervinjo nakon pola sata praktično ubio svaku nadu domaćina.

U nastavku, tračak nade za Palermo, iskusni Đilardino je iskoristio asistenciju Vaskeza i smanjio prednost "Vučice". Palermo je stvorio još par prilika, i u samom finišu preko Gonzaleza smanjio na 2:3, ali je ipak Žervinjo svojim drugim golom stavio tačku!

Italy Soccer Serie A

Na "Marasiju" revija promašaja Sampdorije. Teško je nabrojati sve šanse Đenovljana, u prvih pet minuta imali su tri udarca na gol, Inter nemoćan, Korea je promašio praktično prazan gol.

U nastavku ista slika, mnogo bolji Zengin tim, i dalje su promašivali, da bi konačno, u 52. minutu Mjuriel savladao Handanovića, 1:0 za Dorijane.

Ali, nije Samp iskoristio par kontranapada da dotuče Inter, posle gužve u kaznenom prostoru Ivan Perišić poravnava rezultat.

Do kraja Inter bolji, uvukla se nesigurnost u redove Sampdorije,

Ne baš mnogo zabave na "Friuliju", ipak Udineze je poveo protiv Đenove, na startu drugog dela Ligurijci su zaspali, a Toto Di Natale dovodi "Zebrete" do prednosti.

No, 15-tak minuta pre kraja  penal za Đenovu, Peroti vara Karnezisa, 1:1, što je bio i konačan rezultat meča.

Golove iz Udina, Đenove i sa "Barbere" možete videti ovde.

U matine terminu, Sasuolo je u Empoliju pretrpeo prvi poraz u sezoni.

Juče je Karpi stigao do istorijskog trijumfa protiv Torina, dok je derbi Verona završen bez pobednika.

Ostali mečevi na programu su popodne i večeras.

02:44

Redakcijo hocete li prestati da mi gutate komentare? Sramni ste!

Emir Ramovic
Sunday, 04.10.2015
23:39

Hvata lagano Juve zalet, vraca se gde mu je i mesto na vrh. Sve je ovo jos sveze, puno ima da se igra, mnogo timova ce se dici, a mnogo pasti do polusezone, a ne do kraja sezone.. Forza JUVE

Toti 10
19:11

Ljajic uneo zivost u igru Intera, steta sto nije usao pre.

Crnobradi
18:28

Inter kakav god, i dalje je bolji od Juventusa i Milana zajedno. hHaahaha eno bologna vodi 0-1 (relegation team) > Sampiona Italije

21:23

inter < milan < Juventus nA videcemo sad dal ce nesto uspeti da osvoje bez farsopolija, mozda nameste opet neki kad zagusti za par kola ili kroz godine posta. ;)

Crnobradi
22:10

kad god pomislis na to ti pogledaj tabelu :)

ACACHELSEA
18:04

Polako Sinter gubi dah,nece oni videti titulu sigurno,a mozda ni ligu sampiona.

INTERnacionalista
17:42

..kakva je Sampdorija onda ni jedna ekipa ne koze da bude nezadovoljna bodom iz Djenove! Vise raduje,posle loseg prvog poluvremena, dobra igra Intera u nastavku,Samp posle gola u 50-om minutu nije se vidjela na terenu,sto govori i 70% poseda Intera! Perisic konacno pravi!

17:06

Vise srece no pameti. A Mancini idiot, igra mu Palasio, uvodi Bjabjanija, a Ljajic trune na klupi. Onom malom Gnokuriju da se da sansa, jer je Guarin najgori igrac kojeg sam vidio u skorije vrijeme. Ponavljam, vise srece no pameti, ovaj bod nam dodje ko kuca. Forza Inter!

18:17

..sta ti pises bezveze nesto,jesi gledao utakmicu, Samp je bila bolja u prvom a u drugom je 3 puta presla centar i dala 1 gol,Inter je sabio u 16 svih 11 igraca,70% posed lopte i preko 10 suteva na gol u drugom poluvremenu! Sta je ti kao neki Interista nisi vidio penal nad Manajem pred kraj tekme il ipak si ovdje da skupljas pluseve od navijaca juventusa i milana kojim ides uz dlaku sa komentarima iz kola u kolo!

22:48

Komentare rijetko kad ostavljam, jedino ovako kad Inter odigra tekmu. Za pluseve me zabolje uvo, pogotovo oce li mi dati neki juventino ili milanista... Posjed svakako na nasoj strani, ali iz tog posjeda nista ozbiljnije nijesmo mogli uraditi. Ekipa ceka da primi gol i tek onda pocinje da igra...Penal jeste bio cist, i osteceni smo tu, ali realno na osnovu svega nijesmo zasluzili da dobijemo. Ova ekipa moze i mora daleko bolje od ovoga!

Capitano
20:53

Koji si ti kralj! Umreh od smeha za ovaj kometar. Samo da se nadovezem na gornji komentar za Guarina, mislim da ga navijaci preterano kude. Tacno je da nekad ne odigra dobro ali makar po meni jako je bitan igrac, nisu mu strane ni asistencije ni golovi.

SOLO\'L\'INTER
17:05

Ne spominjete posjed lopte od 67%, vise udaraca u okvir , promasaj guarina makazicama sa 3 metra, sut palacia,nedosudjen penal nad manajom , sampdoria je imala najvecu priliku preko coree i pogodak u 90 minuta, ako vec pisete pisite realno a ne pristrasno svim INTEROVIM protivnicima,cuj moze bit zadovoljan bodom kao da smo ga ukrali FORZA INTERNAZIONALE

lol
17:54

Ono penal? Majstore idi prati neki drugi sport.A sto ti ne pomenes namerno udaranje bez lopte Mela kada je dobio samo zuti?!

Capitano
20:48

Pa vidi ako je ono protiv Fiorentine bio penal, po istim kriterijumima moglo je i ovo da se sudi.

19:23

..ono udaranje,a kad si vec gledao cime ga je udario?

18:13

..pa vidis da 90% posto strucnjaka i ne gleda utakmicu nego komentarise na osnovu onoga sto procita na vijestima!

rossonero_t
17:00

Izvukao se Inter, trebala je Sampa da dobije ovo.

po cetvrtu zvjezdicu
17:26

i to glatko samo zicere da su zabili steta bas steta

Juventino SS
16:59

Mogla je Sampdorija da pobedi realno. Garsija stručnjak sad pobedi a gubi od Batea kao početnik.

17:45

..a mogao i Inter,bilo je sansi na obije strane a druga bi pjesma pjevala da je sudija dosudio cist penal nad Manajem u 85-om minutu,al desava se..

AC Milan-najtrofejniji klub na svetu
17:49

Roma je oduvek bila glavni brukator Kalca po Evropi.

16:56

Upravo ono sto sam pisao za Inter. Jedan poraz im je dovoljan da shvate gde su. Jos sledece kolo protiv Juvea. To bi bilo to sto se tice Intera ove sezone.