ponedeljak 30.11.2015.
20:53

Sasuolo je dočekao Fiorentinu u okviru 14. kola Serije A, pobednika nije bilo.

Beta/AP Photo/Fabrizio Giovannozzi

Možda i najrealniji rezultat kada sagledamo šta se sve dešavalo na meču Sasuola i Forentine.

Ova dva tima sastala su se u okviru 14. kola Serije A, a pobednika nije bilo - 1:1.

Povela je Fiorentina, nakon akcije gostiju koja je išla po desnoj strani napada lopta je došla do Borhe Valera koji je uspeo da se snađe i da postigne gol za 0:1. Igrao se 5. minut.

Ipak, prednost Viole je trajala do 42. minuta kada su domaći izjednačili na 1:1.

Vrsaljko je centrirao, dobro je loptu zahvatio glavom Flokari, Tatarušanu nije stigao da reaguje zbog jačine udarca i blizine iz koje je Flokari gađao, pa se zatresla mreža u ovoj situaciji.

Drugo poluvreme se igralo između dva šesnaesterca, ali nije bilo preterano dobrih prilika, ostalo je 1:1.