16:24

Fudbaler Čelsija još jednom je demonstrirao kakvu "desnicu" ima.

BETA/AP Photo/Tim Ireland

Čelsi je u okviru FA Kupa ugostio ekipu Brentforda.

Domaćem sastavu je trebalo 14. minuta da dođe do prednosti protiv rivala iz Čempionšipa, strelac je bio bivši igrač Šahtojra i Anžija iz Mahačkale Vilijan.

Brazilac je dobio idealnu priliku, gosti su skrivili faul na ivici šesnaesterca, a Vilijan je preuzeo odgovornost.

Uputio je hirurški precizan udarac i matirao nemoćnog Bentlija.

Sjajan pogodak fudbalera "Plavaca" pogledajte u nastavku.

Samo šest minuta kasnije, Čelsi je poveo sa 2:0, strelac je bio Pedro na sjajnu asistenciju osporavanog Mišija Bašuajia.