nedelja 19.03.2017.
21:33

Na 11 kola do kraja šampionata Rijeka ima četiri boda više od zagrebačkog Dinama.

nk-rijeka.hr

Fudbaleri Rijeke danas su slavili protiv Slaven Belupa na svom terenu sa 3:2 (1:1), a gol odluke postigao je bivši fudbaler Crvene zvezde Marko Vešović u 87. minutu.

Najpre je Tadić doveo goste u vođstvo u 14. minutu, da bi Andrijašević uspeo da poravna rezultat do poluvremena.

Jovičić autogolom donosi prednost Rijeci na startu drugog poluvremena, da bi Heber doneo novo poravnanje u 72. minutu.

Igrao se 87. minut kada je Vešović prihvatio loptu na grudi na ivici šesnaestera gostiju, raspalio je potom po lopti i efektno zatresao mrežu gostiju za trijumf.

Sjajan crnogorskog internacionalca pogledajte u nastavku, a odmah ispod možete videti i trenutno stanje na tabli HNL lige.