16:52

Ekipa Arsenala razbija u meču protiv Votforda.

Beta/AP Photo/Matt Dunham

Niko nije očekivao ovako dominantan Arsenal u prvih 45 minuta protiv Votforda.

Ekipa Arsena Vengera vodi sa 3:0 na poluvremenu, igra sjajno, stvara prilike, a golman domaćih Gomeš je najbolji igrač te ekipe za sada.

Počelo je penalom za Arsenal, pomalo diskutabilnim, ljutili su se domaći igrači, ali video se lakat vrlo dobro, Sančez je pao i sudija je dosudio na belu tačku nakon čega je Kazorla bio precizan.

usledio je sjajan pas Volkota u sredinu, Sančez je odlično reagovao za 2:0, da bi u poslednjim minutima poluvremena Ozil udarcem glavom na asistenciju Sančeza postigao i treći gol.

Kao što rekosmo, moglo je biti i ubedljivije, ali je golman Gomeš nekoliko puta spasio svoj gol.