subota 18.03.2017.
20:21

Ajntraht je ugostio Hamburger u okviru 25. kola Bundeslige, na kraju nije bilo pobednika.

Epa/Carsten Koall

Jedno od najprijatnijih iznenađenja ove sezone u nemačkom šampionatu ekipa Ajntrahta iz Frankfurta nije uspela da savlada HSV, a meč na "Komercbank Areni" okončan je najnepopularnijim rezultatom 0:0 (0:0).

Utakmica u Frankfurtu bila je za zaborav, posed je bio maltene ravnopravno podeljen, domaćin je upuptio pet šuteva ka golu HSV-a, gosti su imali udarac manje.

Ono što dovoljno govori o ovom susretu je i činjenica da je tokom 90 minuta viđen samo jedan šut u okvir gola, a bio je delo Mihaela Hektora u 72. minutu, kada je Adler sjajnom intervencijom sačuvao svoj gol.

Na kraju bez golova, gosti će svakako biti zadovoljniji ovim bodom, ostaju prvi ispod crte ali su sada na tri boda od bezbedne zone, dok je Frankfurt sada sedmi sa 35 bodova, devet više od večerašnjih rivala.