Veličanstven pogodak obeležio pobedu Elćea!

ponedeljak 09.02.2015.
22:35

Elće je savladao Rajo Valjekano rezultatom 2:0, a prvi gol je svakako utisak večeri.

sportske.net

Poslednjeplasirana ekipa pred ovo kolo, Elće, pobegla je iz zone ispadanja nakon sjajne pobede nad ekipom Raja Valjekana.

Utisak večeri svakako je prvi gol koji je postigao Suarez u 21. minutu meča, nakon što mu je lopta "legla" na nekih 25 metara od gola golmana Tona.

Imao je Elće više od igre u prvom delu meča, ali nije uspeo da postigne još neki regularan gol do poslednjeg zvižduka u ovom delu.

Imao je Valjekano jednu priliku preko Alberta Buena na samom početku drugog poluvremena, ali je golman Elćea Titon uspeo da odbrani ovaj ut krajnjim naporom.

Rajo je igrao do kraja meča oslabljen jer je veliku glupost napravio Raul Baena kada je prigovarao sudiji, a samo nekoliko minuta nakon toga Elće je postigao i drugi gol na meču i rešio pitanje pobednika.

Gari Rodrigez je egzekutor, pokazao je pribranost i rešio situaciju sa golmanom gostiju - 2:0 je bio konačan rezultat.