Veče Edinsona Kavanija, PSŽ brojao do 6!

petak 16.09.2016.
22:56

Zahvaljujući raspoloženom napadaču ''Svetaca'', sve je bilo okončano već u prvih 45 minuta.

Beta/AP Photo/Thibault Camus

Aktuelni šampion Francuske ostvario je više nego ubedljiv trijumf na večerašnjem gostovanju ekipi Kaena.

Pari Sen Žermen je trijumfovao rezultatom 6:0, a pitanje pobednika rešio je četvorostruki strelac Edinson Kavani, i to već tokom prvog poluvremena!

Svoju golgetersku kanonadu započeo je u 12. minutu, na asistenciju Maksvela sa leve strane, a prednost svog tima je duplirao iz jedanaesterca u 23. minutu - 0:2.

Tandem Maksvel - Kavani je ponovo na delu u 38. minutu, da bi četvrti gol Kavani postigao u poslednjim trenucima prvog poluvremena, u saradnji sa Munijeom.

Sve njegove večerašnje golove možete da vidite OVDE.

Posle ovakvog poluvremena, u nastavku je ''Svecima'' ostalo samo da rutinski završe posao.

Ipak, nisu propustili priliku da trijumf učine još ubedljivijim. Za ''petardu'' se u 67. minutu pobrinuo Lukas, a konačnih 0:6 postavio je Augustin jedanaest minuta kasnije.