19:44
Izvor: Beta

Van Gal nije bio zadovoljan nakon meča sa Aston Vilom...

Beta/AP Photo/Jon Super

Trener fudbalera Mančester junajteda Luj Van Gal rekao je da je razočaran današnjim nerešenim rezultatom s Aston Vilom i naveo da je njegova ekipa poklonila dva boda.

"Ovo je vrlo frustrirajuće. Mislim da smo poklonili dva boda... Nismo dovoljno dobro počeli utakmicu i zbog toga su nam dali gol.

Imali smo loptu u svom posedu, ali ništa nismo uradili sa tom loptom. U drugom poluvremenu smo bili bolji, ali nismo bili efikasni kao obično
", rekao je Van Gal.

Mančester junajted i Aston Vila odigrali su danas 1:1 u 17. kolu Premijer lige. Aston Vila je povela u 18. minutu golom Kristijana Bentekea, a izjednačio je Radamel Falkao u 53. minutu.

"Razočaran sam, jer smo bili bolji i kada je to slučaj treba i pobediti. Ali, znamo da smo i u prvih sedam utakmica takodje bili bolje, ali nismo pobeđivali", kazao je Van Gal.

Aston Vila je od 65. minuta igrala s igračem manje pošto je direktni crveni karton dobio Gabrijel Agbonlahor.

"Ne mogu da govorim o crvenom kartonu, nisam lepo video. Video sam prekršaj i učinilo mi se da je to bio običan start, ali odjednom - crveni karton", dodao je Van Gal.