Valensijine muke rešio Negredo!

subota 17.01.2015.
19:59

U meču između Valensije i Almerije veliki favorit je bio domaćin, što je na kraju ta ekipa dokazala i na terenu.

valenciacf.com

Mnogo muke za Valensiju danas protiv Almerije.

Sve je lepo krenulo po "slepe miševe" iz Valensije, nakon fenomenalne akcije i asistencije Baragana Pareho je bio strelac, Valensija je od 11. minuta vodila sa 1:0.

Ipak, samo dva minuta je bilo potrebno gostima da izjednače rezultat.

Bio je to napad po levoj strani, Velington je asistirao Hemedu, a ovaj je rutinski savladao Dijega Alveša, 1:1.

Pako Alkaser je u 28. minutu uspeo da uposli Rodriga kome nije bilo teško da savlada golmana Almerije, ali je samo pet minuta ovog puta bilo potrebno igračima gostiju da ponovo izjednače rezultat.

Nakon kornera Verce Hemed je ostao sam, skočio je i postigao gol, ponovo golman Valensije nije mogao ništa - 2:2.

Ipak, pobedu Valensiji donosi Alvaro Negredo. Gaja je fenomenalnim prodorom prošao po levoj strani, poslao loptu u peterac gde se našao nekadašnji napadač Mančester Sitija koji postiže veoma važan gol za Valensiju - 3:2!