Valensija posustaje - Poraz u gradskom derbiju!

nedelja 23.11.2014.
19:11

Ekipa koja je od samog starta među prve četiri ekipe španske Primere danas je poražena u gradkom derbiju od ekipe koja će se boriti za opstanak.

Sportske.net

Valensija je uvek imala problema sa Levanteom, to nije ništa novo, a danas je doživela još jedan poraz. Oni su u gradskom derbiju poraženi sa 2:1 i tako izgubili korak sa vodećim Real Madridom.

Prvo poluvreme nije obilovalo prilikama, samim tim ni golovima, pa se na odmor otišlo u nadi da će ekipe postići barem jedan gol do kraja meča.

Ipak, u drugom smo videli dosta uzbuđenja.

Nakon samo 13 minuta u drugom delu videli smo i prvi gol, Kasadesus je postigao gol na asistenciju Ivanšica, da bi Pareho izjednačio u 73. minutu.

Pobedu domaćima doneo je Morales samo minut nakon što je njegova ekipa primila gol i tako je doneo svom timu veliku radost i bodove koji mnogo znače u daljoj borbi za opstanak.