Ulsan proradio nakon isključenja Kasalice

sreda 06.08.2014.
17:57

Fudbaleri Ulsana pobedili su na gostovanju ekipu Seula rezultatom 1:0, a nekadašnji fudbaler Crvene Zvezde zaradio je crveni karton na početku drugog poluvremena.

uhfc.tv
uhfc.tv

Nekadašnji fudbaler Crvene Zvezde i užičke Slobode, Filip Kasalica, nije danas imao sreće u duelu korejske lige između njegovog Ulsana i Seula.

Nakon prvog poluvremena gde nije bilo golova, usledilo je drugo, mnogo neizvesnije i sadržajnije.

Kasalica je nakon prvog žutog kartona koji je dobio u 38. minutu, dobio i drugi u 53., i na taj način ej ostavio svoju ekipu na cedilu do kraja meča.

Ipak, samo 5 minuta nakon njegovog crvenog kartona Kim Šin Vok je uspeo da donese prednost Ulsanu, koju je ta ekipa uspela da sačuva do samog kraja meča.

U ovoj ligi igrali su još i Sreten Sretenović i Miloš Stojanović, obojica članovi Gjongnama, a njihova ekipa je remizirala sa Busanom, bilo je 1:1.