U Ligi šampiona nepobedivi, na domaćoj sceni doživeli debakl!

subota 28.11.2015.
22:56

Samo četiri dana posle pete uzastopne pobede u isto toliko mečeva u Ligi šampiona, ekipa Zenita iz Sankt Petersburga doživela je novi, i to veoma ubedljiv poraz na domaćoj sceni.

BETA/AP Photo/Dmitry Lovetsky

Ekipa Andrea Viljaš-Boaša danas je gostovala Tereku iz Groznog i tamo prošla kao ''bos po trnju''.

Terek je slavio sa 4-1 u meču 17. kola ruske Premijer lige i probio se na peto mesto na tabeli, sa samo dva boda manje od četvrtoplasiranog Zenita.

Mitrišev i Ribuš su u prvom poluvremenu doneli dva gola prednosti domaćima, Hulk je u nastavku smanjio na 2-1, da bi samo minut kasnije, u 55. minutu Mitrišev ponovo pogodio, za vođstvo od 3-1.

Osamnaest minuta kasnije, Zenit je ostao i bez isključenog Evsejeva, a konačnih 4-1 postavio je Ribuš u 87. minutu.