četvrtak 14.09.2017.
20:54

Skenderbeg igrao samo poluvreme...

Ekipa Dinama iz Kijeva pobedom je započela takmičenje u Grupi B Lige Evrope.

Kijevljani su na svom terenu slavili sa 3:1, iako je prvo poluvreme pripalo gostima iz Albanije.

Skenderbeg je poveo golom Kuzake u 39. minutu
, a već posle tri minuta igre u drugom poluvremenu, Sidorčuk je izjednačio na 1:1.

Samo dva minuta kasnije, potpuni preokret, a mrežu golmana Šeija ovoga puta je zatresao Moraeš - 2:1.

Pitanje pobednika reeno je u 65. minutu, kada su domaći iznudili penal, a siguran sa bele tačke bio je Mbokani - 3:1.

S obzirom da su Jang bojs i Partizan igrali nerešeno (1:1), Dinamo je ovom pobedom zauzeo prvo mesto u Grupi B.

Dinamo Kijev: Koval - Vida, Kačeridi, Kadar, Pivarić - Sidorčuk, Bujalski - Tsigankov, Garmaš, Gnzalez - Mbokani.

Skenderbeg: Šehi - Vanđeli, Radas, Jašanica, Mici - Osmani - Muzaka, Dita, Lilaj, Džejms - Sove.