18:55
Izvor: Beta

Sjajni nedeljni mečevi, Lester opet oduševio!

BETA/AP Photo/Scott Heppell

Fudbaleri Totenhema zabeležili su prvu pobedu u Premijer ligi ove sezone, pošto su danas u finišu meča pobedili Sanderlend sa 1:0, u petom kolu takmičenja.

Totenhem je tako došao do prvog trijumfa nakon početnog poraza i tri vezana remija. Pobedu "pevcima" doneo je Rajan Mejson u 82. minutu.

Sanderlend se borio i stvarao šanse, a najbolju je propustio kada je bivši igrač Totenhema Džermejn Defo pogodio stativu u prvom poluvremenu.

"Crne mačke", međutim, nisu uspele da dođu do trijumfa i sada su pale na poslednje mesto na tabeli, sa dva remija i tri poraza.

U drugoj utakmici dana, koplja su ukrstili timovi Lestera i Aston Vile, a kao pobednik je izašla domaća ekipa pošto je došla do neverovatnog preokreta.

Vodila je Aston Vila golovima Greliša i Gila, ali su domaći izjednačili rezultat golovima De Laeta i Vordija u poslednjih 20 minuta meča. Igrao se 90. minut kada je Dajer postigao treći gol za Lester i tako postavio konačan rezultat od 3:2 u korist domaćih.

Golove sa tog meča možete pogledati OVDE.