Tošić strelac u pobedi Bešiktaša, zahuktava se tandem Eto-Nasri

subota 26.08.2017.
22:19

U okviru trećeg kola turskog šampionata, Bešiktaš je slavio kod kuće, dok je Antalijaspor došao do boda u gostima.

EPA/SEDAT SUNA

Bešiktaš je na svom terenu bio bolji od Bursaspora sa 2:1 (1:1).

Aktuelni prvak Turske došao je u prednost u 18. minutu, preko srpskog reprezentativca Duška Tošića.

Nakon kornera sa desne strane, Hačinson glavom sa prve šalje loptu na drugu stativu, a na pravom mestu našao se Tošić, koji lako matira golmana gostiju za 1:0.

Dusko Tosic Goal HD Besiktas 1-0 Bursaspor 26... by goalz1

Poravnanje je pet minuta kasnije doneo Delarž, a da bi konačan rezultat postavio Hačinson u 64. minutu susreta.

Samir Nasri je debitovao u dresu Antalijaspora i to golom. On je bio jedini strelac za ekipu iz Antalije u remiju protiv Maltijaspora od 1:1 (0:1).

Poveli su gosti preko Nasrija u 20. minutu, bivši fudbaler Barselone i Intera Samjuel Eto poslao je sjajnu loptu ka bivšem fudbaleru Arsenala i Mančester sitija, a ovaj je uspeo da je primiri i pošalje u mrežu rivala.

Samir Nasri  GOAL HD - Yeni Malatyaspor    0... by taraskorytko777

Gosti su imali prednost od jednog gola sve do poslednjih minuta susreta, igrao se 87. minut kada je Butaib iskoristio nesmotrenost odbrane gostiju i poravnao rezultat.