Torino zaslužio i više, ali je osvojio samo bod!

nedelja 02.04.2017.
14:28

Udineze je danas bio dostojan rival Torinu, uspeli su čak da vode i sa 2:0, ali nisu stigli do sva tri boda.

EPA/ALESSANDRO DI MARCO

Ekipa Siniše Mihajlovića je danas uspela da uzme samo jedan bod na svom terenu u meču protiv Udinezea pošto je bilo 2:2 (0:0).

Gosti nisu bili ravnopravan rival, došli su da se brane, a iz tri udarca u okvir gola su uspeli da postignu dva gola i da povedu sa 0:2.

Nakon prvih 45 minuta igre nije bilo golova, iako je Torino daleko više napadao ka golu gostiju, da bi Jankto i Perica sa golovima poremetili sve planove Siniši Mihajloviću.

Ipak, Moreti u 70. minutu donosi smanjenje prednosti, da bi sjajni Beloti svojim 23. golom u sezoni Serije A doneo izjednačenje Torinu.

Saša Lukić je danas odigrao 55 minuta za domaće, dok je Adem Ljajić bio čitav meč na terenu.

Nakon ovog meča Torino se nalazi na 10. mestu u sigurnoj zoni, ali bez šansi za prolazak u evropska takmičenja, iako je početak sezone drugačije nagoveštavao. Sa druge strane, Udineze je plasiran za dva mesta niže od ekipe iz Torina.