subota 28.11.2015.
20:02

"Bikovi" prelomili meč u poslednjih 15 minuta.

BETA/AP Photo/Massimo Pinca

Malo pravog fudbala na torinskom "Olimpiku", prvo poluvreme bez emocija, golmani Padeli i Mirante gotovo besposleni.

U nastavku bolji fudbal, ofanzivniji Torino, najbliži su golu bili kada je Fabio Kvaljarela pogodio prečku.

Meč je rešen u poslednjih 15 minuta.

Beloti je uspeo da pobegne čuvarima izbori se za poziciju za šut i matira golmana gostiju. To je praktično bila presuda, mogao je Baseli da sve reši neki minut kasnije, a u nadoknadi Vives postavlja konačnih 2:0. Pogrešio je Majeta koji je glavom hteo da vrati loptu Miranteu, na kraju je taj poklon domaći vezista pretvorio u konačnih 2:0.

"Bikovi" su ovom pobedom skočili na deobu šestog mesta sa komšijama, Juventus ima meč manje, sutra gostuje u Palermu.

Golove sa "Olimpika" možete videti ovde, u drugom meču 14. kola koji se igra danas Milan dočekuje Sampdoriju.