To je pravi "Lord"! Magija!

subota 12.08.2017.
19:54

Rozenborg je uspeo da savlada Molde u okviru norveškog šampionata sa 1:2, a Niklas Bendtner je uspeo da magičnim potezom zadivi sve na stadionu.

EPA/JULIAN STRATENSCHULTE

Niklas Bendtner vodi Rozenborg ka tituli šampiona. Nalazi se u odličnoj formi, danas je postigao novi gol u pobedi svog tima od 2:1 protiv Moldea.

I naš Milan Jevtović je danas igrao, prekinuo je seriju od dva gola na dve uzastopne utakmice, pošto je odigrao svega 60 minuta ovog puta.

Molde je poveo golom Bruštada u 4. minutu, ali je Niklas Bendtner izjednačio u 73. minutu meča i to na fenomenalan način, desnom spoljnom u suprotan ugao. Magično.

Do kraja je Rozenborg uspeo da postigne još jedan gol i to preko Konradsena u 85. minutu meča i da tako napravi novi korak ka osvajanju titule prvaka države.

Bila je ovo četvrta uzastopna pobeda Rozenborga u norveškom šampionatu.