Tinejdžer doneo pobedu Liverpulu

Autor: Boban Filipović
nedelja 02.08.2015.
19:40

'Redsi' upisali još jedan tijumf u predsezoni, danas su u poslednjim trenucima prijateljske utakmice savladali Svindon.

BETA/AP Photo/Vincent Thian

Meč na 'Kantri Roudu' će ostati upamćen po debijima Roberta Firmina i Kristijana Bentekea, a upravo je robusni Belgijanac doneo prednost Liverpulu početkom drugog poluvremena.

Svindon je izjednačio posle nešto više od sata igre, a konačnih 1:2 postavio je Šeji Ođo tri minuta pre kraja reguarnog dela utakmice.

Ovaj hitronogi tinejdžer je ušao u igru 20-ak minuta pre no što je uz dosta sreće pogodio mrežu za pobedu i to umesto strelca prvog gola za 'Redse' Bentekea.

Zanimljivo, četa Brendana Rodžersa nije osetila gorčinu poraza na pripremama za predtojeću sezonu.