20:55

Fudbaleri Real Madrida izveli su sjajnu akciju za gol protiv Valensije.

BETA/AP Photo/Francisco Seco

Ovakve akcije brze razmene dodavanja na malo prostoru karakteristične su za Barselonu, ali sada je Real Madrid ''kopirao'' i više nego uspešno.

Posle greške odbrane domaćih, Benzema je ukrao loptu, poslao je na stranu do Bejla, ovaj petom iz prve do Ronalda, a Portugalac kao na tacni do Francuza.

9 Komentara

ppera1
Monday, 04.01.2016
15:53

Lepa akcija, ali potpuno netipična za Real i to ne samo ove sezone. Na ovaj način su (inače očajnoj odbrani Valensije na ovoj utakmici) mogli zabiti najmanje 4-5 komada, ali Real taj broj golova postiže isključivo kontrama i penalima, a ovaj put je i jedno i drugo izostalo.

NemanjaPFC
10:56

Lepa akcija Benzema,Bale,Ronaldo i onda opet Benzem i zabi gol.Lepa akcija da svaku utakmicu ovakve akcije rade Real Madrid bi bio najbolji tim sveta i to sigurno.

22:27

Napokon jedna sjajna akcija,izvandredno odigrano. Možda će zvučati licemjerno, ali 2 penala nisu svirana,pogotovo onaj na Bejlu je morao biti sviran. Nakon prvih 25 minuta kada su igrali fantastično opet su pali. Nadam se pobjedu u drugom poluvremenu.