22:54

Fudbaleri Hala dočekali su ekipu Ronalda Kumana na premijeri 19. kola Premijer lige.

Beta/Danny Lawson/PA via AP

Izabranici Majka Felana nisu uspeli da upišu tri boda iako su na svom stadionu vodili u dva navrata.

Najpre su poveli preko Dosona, već u šestom minutu, da bi Dejvid Maršal pogodio sopstvenu mrežu nakon kornera i tako poravnao rezultat.

Igrao se 63. minuta kada je Robert Snodgras doneo novu prednost domaćem sastavu. Sjajno je Snodgras izveo slobodan udarac sa nekih 25 metara od gola Roblesa, golman Evertona nije imao nikakve šanse.

U poslednje vreme osporavani Barkli je poravnao rezultat u 84. minutu. Bejns je uputio odličan centaršut sa leve strane, odlično se u skoku snašao ofanzivni vezista "Karamela".

Na kraju 2:2 na "Kej Si Stadionu" u Halu, Tigrovi ostaju pretposlednji na tabeli sa 13 bodova, dok je Everton sedmi sa 27 osvojenih bodova.

U nastavku pogledajte fenomenalan pogodak Snodgrasa iz 63. minuta, a odmah ispod i trenutno stanje na tabeli Premijer lige.