Težak poraz Slaviše Jokanovića, ni Stojke nije imao sreće

subota 24.09.2016.
18:36

Fulam je u neprijatnoj seriji utakmica, nakon odličnog starta tonu sve niže i niže.

Screenshot: skysports.com

Slaviša Jokanović je danas sa svojim Fulamom poražen na svom terenu od ekipe Bristol sitija veoma ubedljivim rezultatom od 4:0.

Strelci za gostujuću ekipu bili su Abraham, Frimen, Rid i Flint.

Zanimljivo, ova dva tima su ukrstila koplja pre tri dana u Liga kupu kada je Bristol na Krejven Kotidžu takođe slavio, ali golom u poslednjim minutima meča za 2:1.

Fulam je ušao u seriju loših rezultata, već četiri kola ne zna za pobedu (dva nerešena rezultata i dva poraza) i sada je na 13. poziciji.

Vladimir Stojković je danas branio za Notingem, a njegova ekipa je poražena od Šefild Venzdeja sa 2:1. Lensburi je postigao prvi gol na meču za Notingem, ali je onda u drugom poluvremenu domaćin preokrenuo rezultat preko Lija koji je postigao dva gola.