Tadić spakovao dva komada za tri minuta!

Autor: Lazar Mitrović
nedelja 30.08.2015.
16:10

Srpski reprezentativac da dva brza gola definitivno rešio pitanje pobednika utakmic između Sotona i Noriča na 'Sent Merisu'.

Beta/AP Photo/Gareth Fuller, PA Wire

U intrevalu od 64. do 67. minuta Dušan Tadić je dva puta zatresao mrežu 'Kanarinaca'.

Na taj način je dospeo na listu strelaca Premijer lige u tekućoj sezoni, a zanimljivo je to što je ovaj meč prvi na kom je postigao dva gola od kako je stigao u Sautempton iz Tventea.

Tadićevim golovima 'Sveci' su došli do ubedljivih 3:0, prvi gol na meču postigao je Gracijano Pele u smiraj prvog poluvremena.

Dodajmo i to da su gosti iz Noriča ostali sa igračem manje na terenu, pošto je Vitaker u prvih pola sata igre dobio dva žuta karona.

Ovo će biti prva pobeda Kumanove ekipe ove sezone.