Svi su mislili da je Abraham, ali je gol postigao Gaćinović!

petak 07.04.2017.
22:03

Verder je dobio prvo poluvreme u Frankfurtu sa 0:2, ali se domaći tim vratio na samom startu nastavka, preko srpskog reprezentativca.

EPA/ARMANDO BABANI

Fudbaleri Ajntrahta ugostili su Verder, a nakon 50 minuta igre, na semaforu je stajalo 1:2.

Gosti iz Bremena su poveli u 37. minutu, preko austrijskog reprezentativca Zlatka Junuzovića.

Samo šest minuta kasnije, Bartels je povisio na 0:2, sa tim rezultatom se i otišlo na odmor.

Ipak, nakon samo tri minuta igre u nastavku, posle kornera za domaće, Abraham odlično skače i upućuje udarac glavom ka golu Verdera, lopta potom pogađa Gaćinovića u nogu i ulazi u mrežu protivnika.

Za bivšeg fudbalera Vojvodine to je drugi gol u Bundesligi ove sezone, a u nastavku pogledajte kako je do njega i stigao.

David Abraham Goal HD - Eintracht Frankfurt 1... by worldfoot

Domaćin je potom uspeo i da izjednači, igrao se 72. minut, kada je Fabijan uspešno realizovao jedanaesterac.