Vezista se konačno oglasio.

Beta/AP Photo/Alvaro Barrientos

Fudbaler Real Madrida Isko izjavio je da nema nameru da napusti klub čime je otklonio dileme oko produžetka novog ugovora.

Isku sledeće godine ističe ugovor sa Realom, ali što se njega tiče, on bi potpisao novi, ukoliko mu Florentino Perez ponudi nastavak saradnje.

''Ja sam smiren. Jedino o čemu razmišljam je da što bolje iskoristim minute kada dobijem šansu da igram. Srećan sam u Real Madridu i želim ovde da ostanem još dugi niz godina. Na kraju sezone ćemo zajedno doneti odluku o produžetku saradnje'', rekao je Isko.

Španac je u subotu asistirao kod oba gola u pobedi nad Espanjolom rezultatom 2:0.

14 Komentara

Navijac Zvezde????⚪
Monday, 20.02.2017
12:39

On je sjajan igrac, kao i Rodrigez. Mislim da obojica zasluzuju vecu minutazu... Steta bi bila da takvi igraci ne igraju puno i tako propadnu... Po meni, dok je Bejl bio odsutan, Rodrigez je trebao da startuje svako utakmicu na Bejlovom mestu. Takodje, kada su Kros ili Modric odsutni mislim da Isko treba da ih menja.

<<<erez la cabeza>>>
Sunday, 19.02.2017
15:07

Pa naravnooooo

14:11

Čeka da kao slobodan agent pređe u Barselonu za koju navija.

doc
13:56

To je ono sto Ja pisem citavo vrijeme kad neupuceni i nepismeni krenu da sele pojedine igrace Reala, shvatite(sto i oni sami znaju),da su svi oni svjesni da nemogu svi igrati odjednom ali svako ce dobiti minutazu jer ima dosta utakmica a treba drzati nivo igre,bice i povreda itd...tako da su oni svi zadovoljni i gledaju da se najbolje pokazu i odigraju kad dobiju priliku,Zato je Zidan i rekao da nije bilo potrebe da kupuje nove igrace jer je zadovoljan sa onim sto ima a oni nece nidje jer igraju u najboljem klubu na svijetu,eventualno ljetos se mozda pojacaju na nekim pozicijama gdje Zidan vidi da ce mu trebati npr odbrana jer mislim da pepe ide i eventualno mozda jedan zadnji vezni da odmijeni kazemira i ako neko nije zadovoljan sa statusom tipa morata moci ce da ide slonodno naci ce zamjenu bez ikakvih problema...zadovoljni igravi,zadovoljan trener a bice mjesta i vremena za sve zato su tu i rezultati

MSSZRMK
22:46

Valjego i Ljorente jedino bekove trebaci naci mozda i golmana.

13:36
MSSZRMK
13:25

Samo neka dobija minute i ostaće jer je potreban.

Nikolaus
13:22

Nije blesav da ide,zna da ce za otprilike godinu dana imati mesto u startnoj,a pritom igra u klubu koji se uvek bori za sve trofeje.Ozil je otišao pa svi znamo kako se provodi..

mak_juventino
12:56

Niste preneli celu izjavu , bas suprotno , kaze da bi zeleo da ostane , ali da nista nije sigurno i da je njegova kariera u pitanju !!!

AfricaLoF
12:29

U njemu se ogleda buducnost Reala i ne bi bilo pametno da ga puste. Prethodni mec je odigrao odlicno.

HHadzimontagic
12:00

Real rudarska ekipa sa previse defanzivaca u ekipi.

Cevka
18:54

A od vas samo napad, ostalo 0, a i mesi kad vam ode jadni vi, sta ce tek tad da radite. Mucite se i sad.