Sve manje nade za Makabi, Rajković primio i drugi gol

utorak 29.09.2015.
22:00

Kako je započeo prvo, Jokanovićev tim je tako ušao i u drugo poluvreme.

BETA/AP Photo/Frank Augstein

Podsetimo, samo četiri minuta trebalo je ekipi Dinama iz Kijeva da večeras dođe u vođstvo protiv Makabija i preko Jarmolenka savlada našeg Predraga Rajkovića.

Minimalnim vođstvom Kijevljana je završeno prvo poluvreme, a tek što je počelo drugo, posle samo pet minuta igtre u nastavku, naš reprezentativni golman je još jednom savladan - 0:2.

Ovoga puta, njegovu mrežu pogodio je Moraeš, koji se pored dvojice protivničkih igrača izborio za šut sa nekih 14 metara. Gađao je levi ugao, Rajković se bacio, ali nije uspeo da dohvati tu loptu koja završava u mreži.

Jokanovićev tim je posle ovoga veoma blizu drugog poraza u Ligi šampiona, a drugi gol koji je večeras primio Rajković možete da pogledate OVDE.