petak 21.08.2015.
19:53

Nemački fudbaler mogao bi prvi put da startuje u dresu 'Đavola'.

BETA/AP Photo/Jon Super

Bastijan Švajnštajger mogao bi ovog vikenda da bude po prvi put u startnoj postvavi Mančester Junajteda.

Luj Van Gal je izjavio da će on verovatno biti opcija na sredini terena.

Reprezentativac nemačke je na prethodna dva susreta protiv Totenhema i Aston Vile u igru ulazio sa klupe, a u meču trećeg kola bi konačno mogao da bude u startnih '11'.

Holandski trener će verovatno na sredini terena staviti njega i Kerika, jer kako je rekao, njih dvojica u tandemu su idealna opcija na sredini terena.

29 Komentara

ЦЗ LeSa MUFC
Saturday, 22.08.2015
10:53

Neka dodje KEC pa kako hoce!

11:55

Bolje da izgubimo od Njukasla, nego da dobijemo 1-0. Hoću pobedu sa više golova razlike!

Manipulator
01:40

Ekstra, povrijedjeni starac igra od pocetka.

Mr.Gost
Friday, 21.08.2015
22:29

On i Schneiderlain na sredini ispred njih rooney krila depay i mata i da napokon vidimo Chichu u napadu jer zaslužuje ali teško

MAN_UTD«»CZV
21:10

Mancesterova odbrana djeluje mnogo bolje ove sezone najvise zahvaljujuci Snajderlinu, svaka cast Keriku ali tandem na sredini maraju da cine Snajderlin i Svajni/Herera

21:50

Слажем се. Фонте, Јошида и Алдервајрелд су имало много мање интервенција, управо збор Моргана. Дечко јако добро чита игру, а и Смолинг је јако добар. Због тога треба довести једног штопера, да чини тандем са Смолингом. Типујем Стоунса или Лапортеа.

12:05

И ја се плашим да на крају неће довести никог, поред свих имена. Мора да трампи Де Хеу за Наваса, и да доведе тог штопера. Смолинг не може издржати целу сезону са Блиндом на штоперу...

00:02

Bilo bi super da dovede Laportea mada nevjerujem da ce Gal dovoditi stopera, sto se tice Stonsa po meni on nije stoper za vece klubove.

Nikola RED_DEVIL
20:39

Svajni i snaajderlin ili svajni i ererA..

20:39

Švajni i Kerik ? Valjda je bolje Šnajderlin i Erera.

Nikola M.
20:32

Švajnštajger je potpuno spreman, doživeo je malu povredu na treningu pre početka sezone, pa je zbog toga u igru ulazio poslednjih 30-ak minuta, protiv Briža je odigrao celo drugo poluvreme, ali sad je spreman. Realno je za očekivati da bude starter na sutrašnjem meču. Kad je ulazio u igru u prethodnim utakmicama, Junajted je izgledao povezanije na terenu. Unese jednu dozu mirnoće i sigurnosti u igru, a i sam protok lopte je bolji. Tipujem da će igrati u tandemu sa Šnajderlinom, a ne sa Kerikom, jedino ako Luj planira da malo odmori Šnajderlina jer je odigrao svaki minut u prošla 3 meča.

21:47

Не знам што не игра Ерера од почетка ? Треба нам креативност на средини. Шнајдерлин и Ерера, испред њих Мата, лево Депај, десно Валенсија/Јанузај, шпиц Руни. Убитачно.

M. Pochettino
Sunday, 23.08.2015
08:18

On nije potpuno spreman već par sezona, t kaže čovek koji ga je trenirao, Pep Gvardiola, ti znaš bolje od njega??

The KING(guapo)
20:07

Je l' ce da sikne deda morfijum pre meca?

Adnan
20:00

Ja mislim da treba ici sa Šnajderlinom i Svajnijem i sacuvati mrezu prije svega,pa onda iskoristit slabu odbranu Svraka.Kerik ne igra dobro ovih zadnjih utakmica.Mislim da ovo mora biti prva pobjeda sa vise golova razlike.

MesQueUnClub10
22:56

ili prva utakmica bez pobede...Budimo realni Mancester nije zaslzio da pobedi u prve dve

Balkan
23:50

Sto nije zasluzio objasni nam

Adnan
23:11

U svakom slucaju su zasluzili vise od protivnika,koji evo 3 utakmice nije ni jedan od njih imao vise od 1 minute opasne igre po gol Uniteda i to sve zajedno.