Surovo? Barsina nada trajala 100 sekundi?

nedelja 21.05.2017.
20:09

Malaga nije izdržala ni dva minuta protiv Reala...

Beta/AP Photo/Francisco Seco

Realu se baš žuri da ubije nadu Barseloni, Kristijano Ronaldo je već u drugom minutu doveo goste do prednosti u Andaluziji, sada je potrebno da Malaga okrene rezultat, kako bi Real izgubio titulu.

Deluje kao nemoguća misija...

Uz to Eibar je poveo na "Kamp Nou" pa i Barsi trebapreokret...

8 Komentara

Abdel Sadek
Sunday, 21.05.2017
22:42
Los Vikingos
20:53

Najjaci mi je komentator koji kaze da sve od Malage zavisi...nDruze, sve od Reala zavisi, ako Real odigra dobro i u nastavku i ne izgubi osvaja titulu. Idemo sada jos jedan gol da obezbedimo slavlje!

20:52

Tako jeee!Sad rutinski privesti utaknicu kraju pošto i Barselona gubi protiv Eibara.

El Capitan
20:25

Neću da gledam ovu Perezovu korumpiranu ligu više, pa sad je i Barseloni iz Frankovog sefa platio da gube, gdje ide ova liga..

20:14
S-I-M-K-E_
20:13

Sada je jasno da je ova liga namjestena,100%...Nemoguce je da Real u poslednjih 3-4 utakmice u ligi daje gol u prvih 5 minuta...Ovo je toliko providno i bezobrazno ljudi mojii.Neka se stide timovi poput Deportiva i Malage,mnogo su jadni i mnogo providni.