Sulejmanijeva GOLČINA u derbiju!

subota 22.07.2017.
21:19

Jang Bojs je slavio sa 2:0 u derbiju protiv Bazela, a naš internacionalac je uspeo da postigne drugi gol i da dokrajči protivnika.

EPA/KEYSTONE/PETER KLAUNZER

Miralem Sulejmani fantastično otvara novu sezonu sa Jang Bojsom.

Nekadašnji fudbaler Partizana i povremeni reprezentativac Srbije, uspeo je da postigne gol u meču protiv Bazela i da tako osigura pobedu svom timu.

Nakon prvih 45 minuta nije bilo golova na stadionu "Švajcarska" u Bernu, da bi Rave u 58. minutu doneo prednost ekipi Jang Bojsa.

Pobedu osigurava Miralem Sulejmani golom u 80. minutu meča protiv velikih rivala.

Sulejmani je igrao 83 minuta danas, dobio je aplauze po izlasku sa terena.