Sudija poklonio "Modrima" pobedu u Vinkovcima!

Autor: Boban Filipović
nedelja 26.02.2017.
17:40

Dinamo Zagreb je došao do pobede zahvaljujući kriminalno dosuđenom penalu u 89. minutu.

Beta/AP Photo/Darko Bandic

Cibalija je u 87. minutu izjednačila na 1:1, ali se glavni sudac pobrinuo da Dinamo osvoji sva tri boda i da ostane u trci za titulu.

Pogledajte za šta je dunio penal, tragikomedija je blaga reč.

Armin Hodžić je bio precizan sa 'kreča' i postavio konačnih1:2.

17 Komentara

Гроф Доктор фудбала
Sunday, 26.02.2017
21:41

Својствено правим Загребачким клубовима.

Vanja Grubač
20:22

Pade čovek kao Mrdja....

Nicklas Bendtner
19:31

Ljudi ja sam gledao svakakve penale, i sudije su krale ekipe ali ovo je vrhunac znaci bez ikakvog kontakta kao da ga je grom udario covjek pada i ovaj slepac pokazuje na belu tacku. Nije bas nesto da me interesuje Hrvatska liga ali ovo je cirkus i za nase prostore na kojima se svasta vidja.

Poznavalac
21:24

Pa bilo je ovakvih penala u poslednjih nekoliko godina i na našim terenima,setimo se samo kako je zvezda osvojila onu titulu kada je prekinuta dominacija partizana..Nije ovo ništa čudno ali da je kralja sa namerom jeste.

Darko97
19:26

Koliko guraju Dinamo da osvoji to nije realni

nenadnenad1234
19:07

Razumem da je ovo morao da uradi (da je DInamo morao na bilo koji nacin da pobedi), ali me samo interesuje da li ga bilo makar malo sramota posle utakmice.

Sporske me ugasile
Monday, 27.02.2017
16:51

Pitas li se ,da li je politicare sramota sta sve rade i pricaju ? Evo ja cu ti odgovoriti i na tvoje i na moje pitanje .. ne,nije ih sramota,jer oni to ne osecaju . Mozda je ovog sudiju malo sramota,on je samo orudje kradje (spontano rime bacam :D ) ali u principu ih nije sramota ,dobiju pare posle ili neki drugi vid usluge . Nema tu nista licno ,samo dobar biznis

18:53

Vidja se ovo i u Srbiji,nista cudno

zg partizan igokea
18:53

Ma gde nije bio penal??? Pa ovo je cist penal, eto, pogledajte kako se partizanu dosudio penal. Ista situacija. To je to, cist penal.

Džon Rambo
20:03

Hahah kralju hahah molim te prestani pući ću od smeha hahaha kako si samo smeššan

20:16

Nama jos nisu svirali penal kad protivnickog igraca lopta pogadja u butinu, ili kad vas igrac igra rukom da smiri lopti i pada sam od sebe u 16. Nego jel ste vratili pare Niskom Radnickom.