Suarez pokrenuo Barselonu!

subota 08.11.2014.
17:49

Nakon što je ušao u igru u drugom poluvremenu Barselona je konačno počela da igra svoju igru i savladala je nezgodnu Almeriju.

Beta/AP Photo/Daniel Tejedor

Bila je Barselona nadomak još jednog velikog neuspeha u Primeri, ali se to nije desilo zahvaljujući fenomenalnom Luisu Suarezu koji je pokrenuo ovaj tim sa dve asistencije.

Barselona je nakon poluvremena gubila od Almerije sa 1:0, ali je uspela da se "isčupa" iz ove situacije.

Bifuma je doveo domaće u vođstvo nakon fenomenalnog kontranapada, kao munja je izgledao ovaj fudbaler koji je savladao golmana Brava bez problema.

Ipak, stvari u nastavku drugačije.

Barselona je do 66. minuta zamenila trojicu igrača, ušli su Suarez, Nejmar i Ćavi umesto Pedra, Hadadija i Buskeca, što se na kraju apsolutno isplatilo.

U 73. minutu je Suarez uputio jednu loptu ka golu Almerije, Nejmar je uputio šut ka golu, jedan igrač domaćih je zakačio loptu i skrenuo je u gol, bilo je tada 1:1, a napadi Barselone nisu jenjavali. Sevnula je jedna prečka, promašaj Suareza, promašaj Mesija...

Samo osam minuta nakon nakon prvog, novi gol u mreži Almerije, Suarez ponovo asistent, Alba je ovoga puta strelac.

Nije bilo promene rezultata do samog kraja utakmice, Barselona je pobedila i ovoga puta Almeriju i bar za trenutak je izbila na prvo mesto.

Golovi OVDE.

28 Komentara

Кати магикоо
Saturday, 08.11.2014
22:55

Dokle ce samo Enrike da izmišlja neke nove pozicije igračima i da rotira iste??To njegovo rotiranje igrača ništa dobro ne donosi,zbog toga je Barsa kiksnula protiv Selte,a zamolo i ovde,i Suarez MORA da igra špica!

kralju
19:54

Bartra,Rafinja,Pedro,Buskets,Munir-ocajno.Da je kojim slucajem igrao Pike umesto Maskerana ne bi dobili utakmicu.Maskerano masina.Suarez odlican.

20:15

Srećni, kako da ne. 7 prečki u dve utakmice, ogromna sreća.

PakyCFC
19:25

Znači više neće biti golgeter, nego asistent.

Boixos Nois
19:40

Pa bitno je da su pobjedili kao da je bitno ko je asistirao ili postigao gol

ppera 1
19:17

Dakle bez Suareza, Neymara i Xavija nije moguće izvući ni bod protiv Almerije (koja ove sezone ima samo 2 pobede), a kamoli sva tri. Šta reći osim: strašno...

DaretoZlatan
19:40

nadam se samo da ce ova sreca da im se vrati i da ce valensija u decembru da ih odvali !

Barça el honor
21:04

sreca?? kad gubis na poluvreme i preokrenes moras biti zadovoljan, ali nije sad da su imali srece da su golove dali slucajno,uz to 3 puta pogodjen okvir gola i almerija nije imala ni jednu sansu osim neke polukontre,a barsa nije igrala dobro to stoji

jovansaletic
21:01

Sreca??? Protiv Selte 4 precke i 3 zicera, danas 3 precke i jos 2 zicera...i ti kazes da Barsa ima srece???

real madrid
19:16

Meni se cini da luis enrike unistava igru barse .Igra bez ideje jos i spora nisam navikao gledati ovakvu barsu.Sto se tice Luisa Suareza on ce tek poceti davati i golove bas mi je drag ovaj Suarez

Dejan Marinkovic
19:06

Samo da mi je znati sta je u Enrikevoj glavi,on je covek lud. Treba nam trener bre !!!
Mesi se lepo izmasi,ali neka bolje sad nego kasnije ! Igra prvo poluvreme u rangu jelen super lige :)

Jovan Ivanovic
19:03

Masina se pali

19:01

danas 3 precke,proslo kola cini mi se 4,zamalo da opet budu maler. veceras losa igra barse tek u drugom delu drugog poluvremena poceli su stvarno da igraju, suarez odlican usao je u ritam bice sve bolji. opet se pokazalo da bartra nije za barsu, enrike stvarno preteruje sa njegovim rotacijama

Delije Crna Gora
19:00

Suarez je najbolji igrač Barse trenutno...

disqus_HzdxmDykUn
18:58

Konacno Suarez.
Enrike treba da ide. Njemu startuje Munir umesto Nejmara. Na klupi jos ostali Alves, Xavi i Suarez.
Mesi, hoce li taj rekord. 5 precki na zadnje 2 utakmice. Igra suvise povuceno. On mora jos napred. Xavi je izuzetno bitan za sredinu terena, treba da igra non stop.

@stats
18:58

Adriano, Maskerano, Bartra, Alba

Rakitic Buskets Rafinja

El Hadadi Mesi Pedro

Ova ekipa je taman tu negde na nivou Almerije... Stoperski tandem nije vredan komentara,Adriano nije desni bek, sredina od 3 igraca od kojih je 1 Rafinja je CIRKUS, u napadu moze da budu i Mesi i Ronaldo u tandemu,dzaba ako nema ko da poveze 3 dodavanja... Minimum 6 igraca iz ove postave ne zasluzuje da igra.

21:08

kad sam video sastav...enrike kao da igra protiv mene i drugara iz zgrade, inace bartra,rafinja,munir,pedro mogu u barsu b da idu.

ppera 1
Monday, 10.11.2014
03:36

Mozda bi oni i isli u Barcu B, ali nema mesta: klupa Barce B je popunjena...

18:57

Rakitic užasan i to je najveći problem Barse. Iniesta je povredjen i nema ko da kreira igru. Mora Ćavi da igra dok se Rakitić ne dozove pameti. Generalno do 60+ minuta očajna utakmica Barse. Jedino je Maskerano konstantno dobar. Prošla utakmica 4 prečke Barse, ova 3, bilo bi previše da je i Alba ono omašio.
11. kolo je prošlo a Buskec ne simulira.

S-I-M-K-E
18:57

Dobro je,vazna je ova pobjeda....Messi u poslednje nekolike utakmice nema srece,nece lopta u gol pa nece...Suarez odlican danas sa dvije vrhunske asistencije,ali ni njega nece nikako gol,Nejmar isto odlicano odigrao....Rakitic nema kraeativnosti na sredini terena,to je veliki problem,ali se vidi da se maksimalno trudi....Igraci utakmice Suarez i fenomenalni Maskerano.

disqus_ySmLlOfVwY
18:54

Masimo sto postotne sanse, ja ne znam sta je sa mesijem...

barça mes que un clu
18:52

Enrike smesta da se smeni,covek je trener za male ekipe.Stalno nesto menja,nikad nece moci da uigra ekipu sa tolikim promenama,pre svega napad i odbranu.