STRAŠAN DEBI - Luka Jović dao ŠEST golova za 37 minuta!

utorak 04.07.2017.
22:30

Znate onu srpsku narodnu da je ''lopta okrugla i da svi danas igraju fudbal''. Imajući to u vdu, ne treba potceniti današnji učinak srpskog napadača.

Sportske.net/MihajloVidojević

Luka Jović će dugo pamtiti svoj debitantski nastup u dresu Ajntrahta iz Frankfurta.

Naravno, u pitanju je pripremni meč, rival nemačkom bundesligašu bio je nižerazredni Heftrih, a Ajntraht je slavio sa više nego ubedljivih 15:0!

Najzaslužniji za ovako visoku pobedu Ajntrahta bio je upravo srpski novajlja, koji je ovog leta došao iz Benfike.

Jović je ovom trijumfu doprineo sa čak ŠEST pogodaka, sve u drugom poluvremenu. Svoju kanonadu započeo je u 47. minutu, a nastavio u 52, 73, 74, 81. i 84. minutu meča.

Mladi Srbin je tako zasenio i sjajan učinak svog saigrača Sebastijana Halera koji je u prom poluvremenu postigao pet golova.