nedelja 31.05.2015.
18:31

Ovog vikenda se i u Izraelu završava sezona, a Stojkovićev Makabi iz Haife je u poslednjem kolu bio prilično ubedljiv.

Beta/BranislavBožić/Ev

Kao što već znate, Makabi se u završnici sezone takmičio u plej-of grupi šampionata Izraela, a u meču poslednjeg kola na svom terenu je savladao Šmonu sa 4-1.

Naš Vladimir Stojković je, naravno, i ovoga puta čuvao mrežu Makabija, a kod jedinog pogotka gostiju u 45. minutu nije mogao ništa da učini, pošto je Roše izbio sam ispred njega i rutinski ga savladao.

Makabi je poveo pet minuta ranije, a u nastavku su domaći postigli još tri gola, od toga dva sa bele tačke.

Stojkovića sada očekuju obaveze u nacionalnom timu Srbije, u susret kvalifikacionom susretu sa Danskom, a prema njegovim ranijim najavama, veliki su izgledi da će ovog leta da promeni klupske boje i da će napustiti Izrael.

U prilogu pogledajte golove sa njegove, možda i oproštajne utakmice u Makabiju.