Stojke tri puta kapitulirao protiv Jokana, ni Mitar nije imao svoje veče...

utorak 14.02.2017.
22:51

Mnogo uzbuđenja večeras i u Čempionšipu, Stojković se porazom vratio na teren posle jednoipomesečnog odsustva iz prvog tima.

Screenshot, Youtube

Kako smo i najavili uoči meča, Vladimir Stojković se vratio među startere u ekipi Notingem Foresta, ali nije uspeo da pomogne svom timu da izbegne poraz na gostovanju Fulamu.

Ekipa Slaviše Jokanovića slavila je rezultatom 3:2, iako je Notingem uspeo prvi da povede, golom Kasamija već u drugom minutu. Domaći su preokret režirali od 30. do 33. minuta, kada je Stojković dva puta savladan. Prvi put ga je na kapitulaciju naterao Kerni, a tri minuta kasnije i Piazon - 2:1.

Tim rezultatom je okončano prvo poluvreme, a tek št je počelo drugo, Brereton je doneo izjednačenje Notingemu.

Trenutak odluke dogodio se u 72. minutu, kada je Hobs postigao autogol, za konačnih 3:2.

Za to vreme, Njukasl je, sa našim Aleksandrom Mitrovićem u startnpj postavi, osvojio bod na gostovaju Noriču - 2:2.

Ajoze Perez je već u prvom minutu doveo Njukasl u vođstvo, a od 12. do 17. minuta usledio je preokret, golovima Marfija i Žeroma.

Vođstvo domaćina trajalo je sve do 81. minuta, kada je štoper Njukasla Lasels pogodio za konačnih 2:2.

Mitrović je pet minuta ranije ustupio svoje mesto u špicu Dvajtu Gejlu.

Iako nije pobedio, Njukasl je zadržao prvo mesto sa 66 bodova, jednim više od Brajtona, koji je takođe remizirao protiv Ipsviča (1:1).

Jokanovićev Fulam je osmi sa 49 bodova, a Notingem je na 17. poziciji sa 36 bodova.