Stojke primio golčinu sa preko 25 metara, u finišu KRENUO U NAPAD i šokirao trenera!

ponedeljak 21.12.2015.
19:07

Zanimljivo je u Izraelu, gde nastupa i nekolicina naših fudbalera, a Makabi Haifa je sa Stojkovićem i Drinčićem u svojim redovima u nedelju osvojio bod na svom terenu.

BETA/BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DR

Petnaesto prvenstveno kolo igra se u Izraelu, a biće kompletirano večerašnjim derbijem između dve prvoplasirane ekipe - Jokanovićevog Makabija iz Tel Aviva i Hapoel Ber Ševe.

Sinoć je bilo prilično uzbudljivo u duelu Makabi Haife i Hapoel Kfar Sabe, a ovaj susret je okončan rezultatom 1-1.

Poveli su gosti posle 20 minuta igre, evrogolom Papadopulosa, koji je sa preko 25 metara, iskosa sa desne strane poslao loptu u mrežu nemoćnog Vladimira Stojkovića.

Nije ovo bilo veče ni Nikole Drinčića, koga je trener, vidno nezadovoljnog, zamenio već u 38. minutu meča.

U nastavku je Stojković popravio utisak, imao je par sigurnih intervencija, a njegov tim je došao do izjednačenja u 58. minutu golom Obranjaka.

Međutim, bukvalno u poslednjim sekundama utakmice, srpski reprezentativni golman na opšte iznenađenje sam kreće u napad po desnoj strani, a kada je stigao do sredine terena, izgubio je loptu i imao mnogo sreće što to gosti nisu kaznili.

Izraz lica trenera Makabija Ronija Levija dovoljno ilustruje kako je preživeo ovaj Stojkovićev postupak u finišu meča.

U prilogu su najzanimljiviji detalji sa ove utakmice.