Stojiljković ostavio Bragu u igri!

četvrtak 08.12.2016.
18:11

Napadač portugalske Brage Nemanja Stojiljković postigao je vredan gol za svoj tim, u okviru poslednjeg kola grupe faze Lige Evrope.

Twitter, SC Braga

Braga je ugostila Šahtjor u šestom i odlučujućem kolu grupnog dela takmičenja u Ligi Evrope, nakon 45 minuta gube sa 1:2.

Poveli su gosti iz Ukrajine preko Krivtsova u 22. minutu, na 0:2 je povisio Tajson 17 minuta kasnije, ali je srpski internacionalac ostavio Bragu u igri.

Postigao je pogodak u 43. minutu, i održao nade svom timu, kada je u pitanju osvajanje bodova u okviru grupe H.

Stanje u grupi je takvo da prema trenutnim rezultatima Braga ide dalje, ali ukoliko bi Gent dobio Konjaspor, Belgijanci bi otišli u narednu fazu.

Pobeda bi Bragu rešila svih briga, a u nastavku pogledajte Stojiljkovićev gol, koji im je dao nadu da mogu do trijumfa.