subota 31.10.2015.
20:09

Ekipa portugalske Brage upisala je u subotu peti trijumf od početka sezone, a jedan od strelaca u ubedljivom trijumfu nad Belenensešom bio je i doskorašnji fudbaler Čukaričkog.

Twitter, SC Braga

Braga je u utakmici 9. kola portugalskog šampionata na svom terenu savladala Belenenseš sa 4-0 i zadržala mesto pri vrhu tabele.

Prvo poluvreme obeležio je vodeći gol Hasana, a prednost domaćih duplirao je Fereira u 58. minutu.

Sve dileme oko pobednika, protiv ekipe koju predvodi bivši trener Crvene zvezde Sa Pintu, rešio je Nikola Stojiljković, koji je u 63. minutu na najbolji način realizovao odličan centaršut Hasana sa leve strane.

Konačnih 4-0 postavio je Rafa, devet minuta kasnije, a Stojiljkovićev gol možete da vidite u prilogu. Srpskom napadaču, koji je odigrao svih 90 minuta u večerašnjem meču, ovo je ukupno treći prvenstveni gol za Bragu.