subota 22.07.2017.
17:14

Marko Grujić se nameće Jirgenu Klopu, igra sasvim solidno i pred početak ove sezone.

Epa/Peter Powell

Prethodne sezone Marko Grujić je odigrao sjajno na pripremnim utakmicama, neretko je bio i strelac, a tako je počelo i pred ovu sezonu 2017/18.

Marko dobija priliku da igra, danas je igrao protiv Lestera čitavo drugo poluvreme, a bio je sasvim solidan, čak je mogao da ugrozi gol golmana protivnika da je samo malo bolje zahvatio loptu.

Pogledajte tu situaciju u nastavku.

Pogledajte i neke od tvitova namenjenih Marku Grujiću.
"Drugo poluvreme treninga. Karius, Hendo, Vudburn i Grujić su igrali dobro." "Stvarno mi se sviđa Grujić, voleo bih da više igra sledeće sezone." "U mojim očima je Grujić mladi Matić, samo što će biti bolji od njega."