Stefanu Šćepoviću konačno krenulo u Seltiku!

sreda 15.10.2014.
17:53

Povremeni reprezentativac Srbije i novi napadač Seltika iz Glazgova najavio je bolje dane u škotskom klubu, posle neefikasnog starta.

celticfc.net

Naime, aktuelnu pauzu u prvenstvu Škotske, Stefan Šćepović je iskoristio na najbolji način, postigavši svoj prvi pogodak od letošnjeg dolaska u Seltik.

On je bio strelac u sinoćnjoj utakmici rezervnog tima protiv Hamiltona, koju je Seltik dobio sa 2-0. Šćepović je postigao drugi gol, u samom finišu meča, u 87. minutu.

Dan posle, srpski napadač je vidno zadovoljan svojim učinkom i golgeterskim prvencem.

''Gol mi je veoma važan za samopouzdanje. Pre nedavne utakmice sa Dinamom iz Zagreba doživeo sam povredu i nisam od tada mnogo igrao, pa mu je sinoćnja minutaža mnogo značila.

Sada mi je najvažnije da gledam napred, ka narednim mečevima koji me očekuju sa prvim timom. Kada dođete u novi klub, normalno je da vam treba određeno vreme za adaptaciju, pogotovo što se škotski fudbal dosta razlikuje od španskog, gde sam igrao prošle sezone. U svakom slučaju, nastaviću vredno da radim i čekati svoju šansu'',