Stefan Mitrović postigao gol, pa dobio crveni!

subota 17.12.2016.
22:50

Fudbaler Genta uspeo je da postigne jedini gol za svoj tim, ali je nakon toga morao na prevremeno tuširanje.

BETA/AP Photo/Hektor Pustina

Sent Truden je danas slavio protiv Genta sa 3:1, a jedna od centralnih figura meča bio je Stefan Mitrović.

Gerkens je doveo Sent Truden u prednost od 2:0 sa dva gola, od kojih je jedan bio za špice, u stilu Zlatana Ibrahimovića.

Nakon toga, Stefan Mitrović daje nadu u 66. minutu Gentu da mogu makar do nerešenog rezultata, ali je kassnije crvenim kartonom srušio sve snove gostujućih navijača.

On je u 78. minutu dobio drugi žuti karton, da bi nakon toga Jansens rešio pitanje pobednika, pogodio je u 88. minutu za 3:1.

Od ostalih srpskih fudbalera u Belgiji, igrao je Marko Mirić za Lokeren od 86. minuta u pobedi protiv ekipe Vesterla od 3:1, Bjelica i Vitas su odigrali svih 90 minuta protiv Beverena u pobedi svog Mehelena 2:0, a Marković, Stojanović i Mulić su igrali protiv ekipe Šarloa u porazu Muskrona od 2:0.

Pogledajte u nastavku i najlepši trenutak u utakmicama belgijske lige, delo je Gerkensa iz Sent Trudena.