SRPSKO VEČE U RIMU!

sreda 18.01.2017.
22:39

Čak četvorica srpskih internacionalaca večeras na terenu u duelu Lacija i Đenove u Kupu Italije. Dvojica od njih postigli golove!

Beta/Claudio Peri/ANSA via AP

Fudbaleri Lacija i Đenove večeras odigrali veoma zanimljiv meč u osmini finala Kupa Italije, a Rimljani su slavili sa 4:2.

Rimljani su sjajno počeli, i to zahvaljujući našem Filipu Đorđeviću, koji je svojim golom u 20. minutu ''načeo'' goste.

Osam minuta kasnije domaći su iznudili i penal koji, međutim, Anderson nije pretvorio u gol.

Ipak, već u 31. minutu bilo je 2:0 za Lacio, a strelac je bio defanzivac Hedt.

Ali, u finišu prvog poluvremena, gosti su anulirali vođstvo Rimljana golovima Pinilje u 41. i Pandeva u 45. minutu.

A u nastavku, priliku da zaigra u ekipi Lacija dobio je i Sergej Milinković Savić, kod gostiju Nikola Ninković, uz Darka Lazovića koji je od prvog minuta bio u timu Đenove.

Popularni SMS je ušao u igru u 58. minutu, a već u 70. je preciznim udarcem iskosa sa desne strane postigao gol za novo vođstvo Lacija - 3:2. Podsetimo, Milinković Savić je bio strelac i protiv Atalante proteklog vikenda u Seriji A.

Samo pet minuta kasnije, Imobile je povisio na 4:2 i postalo je je jasno ko će na megdan Interu u četvrtfinalu.

Tim rezultatom je i završen duel u Rimu, a  golove pogledajte OVDE.

Ranije večeras, Ćezena je kao gost iznenadila Sasuolo i slavila rezultatom 2:1. Ćezena će u četvrtfinalu na boljeg iz sutrašnjeg duela Rome i Sampdorije.